Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Відкритий менше року тому сквер біля «Надії» продовжує руйнуватися: ФОТО

3 июля, 2021 12 :45

У жовтні 2020 року – напередодні місцевих виборів – біля спортивного комплексу «Надія» у Миколаєві відкрили новий сквер для відпочинку. Тоді там встановили лави для сидіння й навіть обладнали маленький декоративний фонтан. Проте зараз вся конструкція починає розвалюватися.

Фото занедбаного скверу на фейсбук-сторінці «Contact Center при Миколаївській міській раді» опублікував Alexey Shalunov.

Судячи зі світлин, однією з найбільших проблем є те, що дошки для сидіння почали відриватися від кріплень. Також не працює декоративний фонтанчик, в одному місці «попливла» тротуарна плитка.

«Знову відвалюються дошки на тумбах з фонтаном. За цим тумбам зручно ходити, стрибати, ось дорослі з дітьми цим і займаються. Кріпильні шурупи не витримують. Потрібно прикріпити надійніше. 2) Сам фонтан після зими так і не запрацював. Він забитий декоративним камінням і брудом. 3) Трикутна тумба трохи далі по доріжці. На ній теж відходять дошки. Добре б теж закріпити надійніше. Кріплення, що зараз стоїть, не справляється із завданням. Для лавок нормально, а для тумб слабенькі. 4) На трьох лайтбоксах після минулих злив і спеки знову відходять пластикові панелі. 5) На одній з доріжок просів ґрунт, плитка «попливла», — написав автор, додавши, що раніше комунальники вже ремонтували деякі елементи скверу.

Зазначимо, що автор посту публікує подібні фото вже вдруге.