Справу стосовно мешканців Миколаєва, які підкуповували виборців на Київщині, скеровано до суду

4 июля, 2021 11 :30

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено  обвинувальний акт стосовно організатора та двох членів злочинної групи, які займались підкупом виборців під час місцевих виборів у листопаді 2020 року (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 160 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, організував та очолив організовану групу 29-річний житель Миколаєва. Разом із ним працювали ще двоє зловмисників.

Вказані особи у період виборчого процесу займались фальсифікацією результатів місцевих виборів на користь одного із кандидатів на посаду голови Борщагівської сільської ради Бучанського району Київщини та однієї з партії, шляхом обіцянки та надання виборцям неправомірної вигоди у розмірі від 500 до 1000 грн за вчинення дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ними свого виборчого права.

Як повідомили у пресслужбі поліції у фальсифікаціях, за попередніми даними, взяло участь близько 80 миколаївців.

30 червня 2021 року обвинувальний акт було скеровано до Заводського районного суду Миколаєва для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Нагадаємо, що злочинців викрили 25 жовтня 2020 року.

А 26 листопада поліція оголосила про підозру усім членам злочинного угрупування, які підкупали виборців на Київщині.