Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Справу стосовно мешканців Миколаєва, які підкуповували виборців на Київщині, скеровано до суду

4 июля, 2021 11 :30

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено  обвинувальний акт стосовно організатора та двох членів злочинної групи, які займались підкупом виборців під час місцевих виборів у листопаді 2020 року (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 160 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, організував та очолив організовану групу 29-річний житель Миколаєва. Разом із ним працювали ще двоє зловмисників.

Вказані особи у період виборчого процесу займались фальсифікацією результатів місцевих виборів на користь одного із кандидатів на посаду голови Борщагівської сільської ради Бучанського району Київщини та однієї з партії, шляхом обіцянки та надання виборцям неправомірної вигоди у розмірі від 500 до 1000 грн за вчинення дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ними свого виборчого права.

Як повідомили у пресслужбі поліції у фальсифікаціях, за попередніми даними, взяло участь близько 80 миколаївців.

30 червня 2021 року обвинувальний акт було скеровано до Заводського районного суду Миколаєва для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Нагадаємо, що злочинців викрили 25 жовтня 2020 року.

А 26 листопада поліція оголосила про підозру усім членам злочинного угрупування, які підкупали виборців на Київщині.