Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Російські кораблі проігнорували сигнал SOS від українського судна

3 июля, 2021 10 :40

Кораблі Російської Федерації проігнорували сигнал SOS українського риболовецького судна. Про це в суботу, 3 липня, повідомляє Міноборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки.

«Поширена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну ОД-2592, яке вночі 3 липні потрапило в аварію в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендерівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії», — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що інформація про це була поширена в той час, коли судно вже буксирувалось кораблем морської охорони Держприкордонслужби України в порт приписки Очаків.

«При цьому названі в російських інформаційних вкидання ракетний катер Ивановец ЧФ і прикордонний сторожовий корабель Безупречный прикордонної служби ФСБ РФ до українського судна не наближалися, незважаючи на отримання сигналу SOS», — додали в Міноборони.