Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Харківському аеропорту незаконно намагались перевезти діамантів та виробів з золота на 4,5 млн грн

3 июля, 2021 12 :55
У харківському аеропорту правоохоронці та прикордонники припинили спробу незаконного перевезення через кордон діамантів та виробів із золота на 4,5 мільйона гривень.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

«В аеропорту м.Харків оперативні співробітники Харківського прикордонного загону за інформацією колег з ОКПП «Київ» спільно зі співробітниками СБУ та працівниками митниці провели огляд багажу та ручної поклажі одного з пасажирів рейсу зі Стамбула. У речах 44-річного громадянина Туреччини правоохоронці виявили дві каблучки з білого золота, оздоблені діамантами, 23 діаманти білого кольору з сертифікатами GIA, загальною вагою 10 карат, ланцюжок золотий, вагою 55 грамів, два ланцюжки з білого золота з підвіскою, браслет з білого золота, оздоблений 19 діамантами, 9 каблучок з білого золота, оздоблені діамантами, один діамант жовтого кольору з сертифікатом HRD та 6 паперових згортків з діамантами різних розмірів та ваги», — йдеться у повідомленні.

Коштовне каміння іноземець переміщував з порушенням українського законодавства, завчасну інформацію щодо незаконного переміщення діамантів здобули оперативники ОКПП «Київ».

За результатами огляду складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України. Попередня вартість виявлених коштовностей становить 4,5 млн грн.

У ДПСУ наголосили, що завдяки роботі оперативних співробітників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» наприкінці минулого року вдалося припинити дві спроби незаконного перевезення через кордон діамантів та інших коштовностей на загальну суму 32 млн грн.