Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Укрпрошта» тимчасово припиняє доставку бджіл

3 июля, 2021 15 :45

З 1 липня «Укрпошта» тимчасово припиняє доставку бджіл за виключенням бджолиних маток — їхнє перевезення на період сезону (травень-жовтень) зберегли на численні прохання бджолярів та профільних спілок.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що Укрпошта довгий час була єдиним поштовим оператором, який забезпечував пересилання бджолопакетів.

«Проте Укрпошта не є організацією, яка профільно займається перевезенням бджіл і може виділити для цього окремий транспорт з належними умовами. Крім того, є аспекти, такі як погодні умови і щільність бджіл у бджолопакетах, на які Укрпошта не може впливати, проте які суттєво впливають на перевезення комах. Саме тому Укрпошта тимчасово припиняє доставку бджіл, і інформує про це завчасно, щоб бджолярі змогли знайти альтернативу до сезону 2022 року», — йдеться в позиції компанії.

При цьому, для пересилання бджолиної матки буде використовуватися спеціальна упаковка, яка має розміри 70 х 35 х 20 мм і повинна бути додатково вкладена в картонну тару відповідних розмірів, в залежності від кількості упаковок з бджолиними матками з отворами для вентиляції.

Максимальний розмір додаткової упаковки становить 340х240х100 мм.

Доставка бджіл призупинена до забезпечення умов перевезення бджіл, які сприяють їх безпечній доставці та створення умов для збереження здоров’я працівників.