Україна програла Англії і припинила участь у чемпіонаті Європи-2020

4 июля, 2021 00 :06

Збірна України з футболу програла збірній Англії в 1/4 фіналу з рахунком 0:4 та припинила свою участь у Чемпіонаті Європи-2020.

Для України це перший чвертьфінал на Євро в історії (у 2006 році вона виходила в чвертьфінал Чемпіонату світу).

Склад збірної України: Георгій Бущан, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Зінченко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Андрій Ярмоленко (капітан), Роман Яремчук.

Склад збірної Англії: Джордан Пікфорд, Кайл Вокер, Джон Стоунз, Люк Шоу, Деклан Райс, Гаррі Магвайр, Гаррі Кейн (капітан), Рахім Стерлінг, Келвін Філліпс, Джейдон Санчо, Мейсон Маунт.

85 — «Синьо-жовті» намагалися по лівому флангу увійти до штрафного майданчика, але англійці відібрали м’яч.

80 — Українці здобули право на кутовий, який розіграв Олександр Зінченко.

79 — Тріпп’єр заблокував удар Ярмоленка, який завершував атаку за участю Миколенка, Циганкова та Зінченка.

74 — Голкіпер збірної Англії влятував ворота після удару Євгена Макаренка.

73 — Автора дублю Гаррі Кейна замінив Домінік Калверт-Льюїн.

70 — Удар Яремчука заблокував Вокер.

65 — Відразу три заміни у англійців: Кіран Тріпп’єр вийшов замість Люка Шоу, Маркус Решфорд замінив Рахіма Стерлінга, а Келвін Філліпс поступився місцем на полі Джуді Беллінгему.

64 — Євген Макаренко замінив Сергія Сидорчука.

63 — ГОЛ Джордан Хендерсон, який щойно вийшов на заміну, став автором четвертого голу у матчі. Українці вкотре пропустили після розіграшу станрдату.

62 — Сейв у виконанні Бущана після потужного удару Кейна.

57 — Заміна у складі збірної Англії — Деклан Райс поступився місцем на полі Джордану Хендерсону.

50 — ГОЛ Гаррі Кейн оформив дубль. Асистував знову Шоу.

46 — ГОЛ! Гаррі Магуайр подвоїв перевагу англійців, після подачі Шоу зі штрафного.

Розпочався другий тайм.

ПЕРЕРВА. Збірна України мінімально поступається команді Англії після першому тайму — 0:1.

45 — Арбітр компенсував 3 хвилини у першому таймі.

43 — Шапаренко не влучив у ворота із середньої відстані, завершуючи гостру атаку українців.

41 — Збірна України заробила кутовий — після удару Яремчука захисники вибили м’яч.

40 — Шоу «заліз» в офсайд.

37 — Небезпечний момент у штрафному англійців — удар Зінченка заблокував Маунт.

35 — Віктор Циганков замінив Сергія Кривцова, який отримав пошкодження.

33 — Кривцов заблокував постріл Маунта.

33 — Бущан врятував «синьо-жовтих» після потужного удару Райса.

29 — Кейн пробив головою по воротах Бущана після навісу Шоу зі стандарту — вище поперечини.

27 — Сергій Кривцов заблокував удар Стерлінга.

23 — Караваєв заробив штрафний удар у протистоянні з Шоу. Забарний увів м’яч у гру.

21 — Забарний порушив правила проти Стерлінга. Шоу розіграв стандарт.

17 — Українці заробили перший кутовий у матчі. Зінченко подав.

17 — Пікфорд врятував англійців після удару Яремчука, який зліва увірвався у штрафний майданчик.

15 — Гра в основному йде в центрі поля. Англійці після голу трохи відійшли назад і віддали м’яч українцям.

8 — Стерлінг порушив правила проти Олександра Караваєва. Микола Шапаренко розіграв стандарт.

6 — Удар Романа Яремчука метрів з 20-ти заблокував британський захисник Джон Стоунз.

4 — ГОЛ: Гаррі Кейн вивів англійців вперед після результативного пасу Рахіма Стерлінга.