Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Військово-морські сили в Україні будуть модернізувати, — Зеленський

4 июля, 2021 13 :45

Українські ВМС будуть модернізувати. Про це Президент Володими Зеленський заявив на Одещині під час урочистих заходів з нагоди Дня ВМС Збройних сил України.

«Шановні військові моряки! Завдяки вашій самовідданій службі Військово-морські сили України поступово і впевнено стають потужною силою, яка поєднує у собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу, ефективне озброєння і техніку. Сила національного флоту разом з іншими військами України є опорою для нашої дипломатії на шляху до відновлення миру і територіальної цілісності України. Завжди, а особливо – у часи російської агресії – боєздатні Військово-морські сили є однією з найголовніших складових обороноздатності і безпеки України», — зазначив глава держави.

За його словами, ВМС ЗСУ є важливим фактором воєнно-політичної реальності в Чорноморському регіоні та утвердження України як незалежної морскої держави.

«А тому одним із головних моїх пріоритетів на посаді Президента України є побудова потужних Військово-морських сил, які оснащені сучасними кораблями та сучасним озброєнням і готові адекватно реагувати на всі виклики і загрози нашій національній безпеці. Ми наполегливо працюємо, аби забезпечити спроможності ВМС, зокрема, — оснастити їх ракетною зброєю як головним фактором стримування на морі, досягти їх повної обізнаності щодо ситуації на морі, зокрема, у підводному просторі», — поінформував Зеленський.

Нагадаємо, що в Україні, 4 липня відзначають День ВМС.