В Миколаєві пройшов наймасштабніший за весь час турнір зі стрітболу

4 июля, 2021 17 :10

Громадська організація «МІСТО 2050» з 22 травня по 28 червня 2021 провела 6 масштабних відбіркових етапів турніру «Mykolayiv Streetball Festivall». Загалом в змаганнях прийняли участь 28 різних команд, 146 непрофесійних баскетбольних гравців. Це наймасштабніший регіональний турнір, який проводився за стрітбольних правил в Миколаївській області.

Про це MyCity повідомили організатори турніру.

4 липня 2021 року на баскетбольному майданчику Миколаївського Яхт-клуба (вул.Спортивна,1) відбувся фінал. У ньому взяли участь 8 найкращих команд попередніх відбіркових етапів. №1 — «Дрова» (1 місце на II, III, V етапах, 2е місце на I етапі, 3е місце на VI етапі) №2 — «Golden Lions» (1е місце на I, IV етапах, 2е місце на III етапі) №3 — «Стройка» (2е місце на II, IV, V, VI етапах, 3е місце на I етапі) №4 — «Melon Club» (3е місце на II етапі) №5 — «Имени Меня» (3е місце на IV етапі) №6 — «Забей «три» балла» (3е місце на III етапі) №7 — «Охота и рыбалка» (1е місце на VI етапі, 3е місце на V етапі) №8 — «Panters».

Кожен учасник фіналу отримав цінні подарунки від партнерів та унікальну баскетбольну форму, дизайн якої розроблений спеціально для Миколаївської області.

Перемогу здобула команда «Дрова».

Проєкт впроваджується за підтримки Голови Миколаївської ОДА Виталія Кіма, Федерації баскетболу України та у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», ГО «МрійДій» у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управлінням молоді та спорту Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» і 19 бізнес-представництвами Миколаївщини.