Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські правоохоронці завітали в гості до 2-річної Олі, яку нещодавно шукали всю ніч

5 июля, 2021 09 :54

Напередодні Дня поліції України миколаївські поліцейські на чолі з начальником ГУНП області Сергієм Шайхетом завітали до 2-річної Олі Шевчук, яку усю ніч шукали і на ранок знайшли за 5 км від дому.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

За словами Сергія Шайхета, в ту ніч не було жодного поліцейського у регіоні, волонтера та місцевого мешканця, який не переймався б долею Олі Шевчук.

«У день, коли зникла дворічна Оля, я, як батько, знав, що дитина у два рочки не може орієнтуватись на місцевості, не знає куди йти та не розуміє як можна повернутись. А, як керівник поліції області, був упевнений у тому, що ми повинні зробити неможливе та у будь-який спосіб знайти її і повернути рідним», — згадує керівник поліції.

Турбота та захист дітей – найголовніший обов’язок правоохоронців, зазначають в ГУНП. Тому, напередодні Дня поліції України, миколаївські правоохоронці на чолі з начальником ГУНП із солодощами та подарунками вирішили завітати до родини Олі та відвідати її саму.

Захисникам правопорядку було приємно бачити здоровою і неушкодженою маленьку мандрівницю, щасливі очі її бабусі, дідуся і батька, та ще трьох малих дітей, що разом із Олею виховуються у родині. Саме вони найбільше хвилювались під час її пошуків та безмежно раділи, коли Олю знайшли.

«Впевнений, що у дітей має бути щасливе дитинство, і за це відповідаємо ми – дорослі. Щиро бажаю, аби ця історія у житті Олі була єдиним випробуванням і лише загартувала її характер», — розповів начальник ГУНП.

Нагадаємо, що ввечері 11 червня до поліції надійшло повідомлення, що гралася на подвір’ї біля будинку та зникла 2-річна Оля Шевчук. Дівчинку знайшли наступного дня близько 9:30 в полі за понад 5 км від дому. Злякану та голодну дитину батькам правоохоронці привезли батькам.

Сергій Шайхет вручив представникам громадської організації «Кращі люди Одеси» почесну подяку за те, що вони допомагали знайти зниклу дівчинку у Воєводському.