Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

НКРЕКП обмежило ціну на електроенергію для трейдерів на 4 дні

5 июля, 2021 11 :33

Тарифний регулятор НКРЕКП на екстреному засіданні вирішив на 4 дні заборонити трейдерам-спекулянтам перепродувати електроенергію державних АЕС нижче її собівартості.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

«Як реанімаційну дію ми встановлюємо мінімальний прайс-кеп у розмірі тарифу «Енергоатому»до четверга включно. Це точно не ринкова дія, це реанімаційна дія, зараз коли ринок ліг. Ми встановлюємо фактично мінімальний прайс-кеп на рівні ціни виробництва «Енергоатому», — заявив голова комісії Валерій Тарасюк.

За його словами, ця ціна становитиме 73,4 коп./кВт год.

Раніше Міністерство енергетики України закликало НКРЕКП заборонити трейдерам заявляти до продажу електроенергію АЕС нижче її реальної собівартості ще в кінці травня. Однак тоді звернення Міністерства були проігноровані НКРЕКП, яка заявила про неприпустимість утиску прав трейдерів.

А 3 липня через махінації трейдерів-спекулянтів ціна на РДН обвалилася до історичного мінімуму 37,7 коп./кВт.година, що кратно нижче собівартості виробництва АЕС.

Раніше повідомлялося, що на території військового містечка у Миколаєві від ураження електрострумом загинув працівник електромонтер.