Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Канада відкрила кордон для повністю вакцинованих туристів

5 июля, 2021 12 :35

Із сьогоднішнього дня, 5 липня, Канада відкрила кордони для повністю вакцинованих туристів та пом’якшила карантинні обмеження.

Про це повідомляє УУН із посиланням на сайт уряду країни.

Відтак, вациновані туристи, яким дозволено в’їхати в Канаду, не будуть підпадати під федеральну вимогу про карантин або проходження тесту на COVID-19 на восьмий день.

Це стосується лише тих мандрівників, які зробили щеплення вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Covishield і Janssen (Johnson & Johnson), за умови, що друга доза зроблена за два тижні до прильоту в країну.

Громадяни Канади або ті, хто має дозвіл на постійне проживання, повинні надати документи, які підтверджують вакцинацію, англійською, французькою або з завіреним перекладом.

Туристи також повинні мати паперову або цифрову копію документів про вакцинацію і надати дані в електронному вигляді через систему ArriveCAN до прибуття в Канаду.

Раніше повідомлялося, що в канадському місті Тамблер-Рідж майже тисяча жителів залишилися без інтернету. Виною всьому бобер, який перегриз оптоволоконний кабель, сильно його пошкодивши.