Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: дитинча народилися одразу в чотирьох родинах тварин

5 июля, 2021 12 :11

У зоопарку Миколаєва у відділі хижих тварин відбулося чергове поповнення. Батьками стали дві родини сервалів, одна родина єнотів та фенеків. в соцмережі

Про це повідомляється на сторінці зоопарку  в соцмережі.

Так, у молодої пари фенеків (Vulpes zerda) 4 травня народилося одне дитинча (стать поки не відома). Півтора місяця самиця годувала свого малюка у норі, а на теперішній момент малюк підріс та став більш сміливим і вже виходить самостійно з нори.

В сімействі сервалів (Leptailurus serval) відразу у двох пар народилися дитинчата. У пари Флори та Негуса 16 травня народилося двоє дитинчат (стать поки не відома). А от 10 травня батьками стали Оскар та Айка. У них народилося маля (самичка), яку назвали Злата.

Флориних дітей можна побачити у літньому вольєрі для сервалів. А ось за Златою поки поспостерігати неможливо, бо знаходиться вона у зимовому приміщенні.

А також у родині єнотів – полоскунів (Procyon lotor) Лоботряса та Ляльки 24 квітня народилося дитинча (самець). Зараз малюк подорослішав, побачити його можна у вольєрі разом із своїми батьками.

Всі народжені дитинчата разом із своїми мамами почувають себе відмінно, та мають хороший апетит.

Раніше повідомлялося, що двох маленьких левенят, які народились у зоопарку Миколаєва 13 лютого, віддадуть до Луцьку через нестачу коштів на утримання.