Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві командира батальйону морпіхів нагородили орденом Богдана Хмельницького II ступеня

5 июля, 2021 18 :11

У неділю, 4 липня, з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗС України командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль вручив командиру батальйону морської піхоти 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського підполковнику Віктору Сікозі орден Богдана Хмельницького II ступеня.

Про це повідомляє пресслужба 36 ОБрМП.

Орден було вручено відповідно до Указу Президента України №204/2021.

Підполковник Віктор Сікоза бере участь у російсько-українській війні від її початку, коли організував оборону військової частини і до останнього чинив опір російським окупантам. Він був із тих офіцерів, хто не зрадив присязі та вивів свою роту з окупованого російськими військами Криму. Пройшов шлях від командира взводу до комбата. Воював у Широкиному, у районі Талаківки і Гнутово неподалік Маріуполя. Був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня та нагрудним знаком “Гідність та честь”.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський нагородив медаллю «Захиснику Вітчизни» військовослужбовця миколаївської бригади.

Крім цього, миколаївські морпіхи  вручили матері загиблого побратима орден «За мужність» ІІІ ступеня.