Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Російського спортивного коментатора Дмитра Губернієва додали до українського «чорного списку»

6 июля, 2021 09 :10

Міністерство культури та інформаційної політики додало до списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, російського телеведучого та спортивного коментатора Дмитра Губернієва.

Про це повідомляє УНН.

Внесли його до «чорного списку» 1 липня 2021 року під номером 44.

Вести подібний список Мінкульт почав ще в 2017 році. На сьогоднішній день у списку вже 204 особи.

Відомо, що під час прямої трансляції музичного конкурсу «Євробачення-2016» Губернієв спотворив сенс пісні української співачки Джамали «1944», присвяченої депортації кримських татар з півострова при СРСР. За версією коментатора, композиція присвячена покидаючим батьківщину в пошуках кращого життя в результаті міграційної кризи в Європі.

Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складає Міністерство культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Раніше повідомлялося, що Україна заборонила в’їзд  ще 11 російським акторам і співакам через те, що вони відвідували окупований Крим.