Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині навчальний заклад незконно передав підприємцю 218 га землі в користування

5 июля, 2021 17 :12

Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження у справі щодо визнання недійсним договору підряду, зі змінами, внесеними додатковою угодою щодо використання земель загальною площею 218 га, укладеного між Кривоозерським професійним аграрним ліцеєм і фізичною особою підприємцем, та повернення земель навчальному закладу.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що зазначені землі передані у 1966 та 1986 роках в постійне користування навчальному закладу для дослідних і навчальних цілей.  Надалі навчальним закладом частину таких земель на підставі договору підряду зі змінами, внесеними додатковою угодою, було передано місцевому підприємцю для виконання робіт за завданнями замовника на полях Кривоозерського професійного аграрного ліцею.

Правоохоронці вважають, що вказаний додатковий договір було укладено сторонами з метою приховування іншого правочину – договору оренди землі, оскільки земельні ділянки фактично передано у користування для здійснення підприємницької діяльності особі на підставі удаваного договору суборенди земель та з порушенням вимог до їх цільового використання.

З метою усунення порушень прокуратурою до Господарського суду Миколаївської області подано відповідну позовну заяву.

Нагадаємо, що в Україні 1 липня скасовували мораторій на продаж аграрної землі.

В перший день роботи ринку землі було укладено 33 нові угоди відносно землі сільськогосподарського призначення.