Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Працівникам ЮАЕС повідомили про підозру у розкраданні майже 40 млн грн

5 июля, 2021 20 :05

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили начальнику управління виробничо-технічної комплектації ВП «Южно-Українська АЕС» (входить до складу ДП НАЕК «Енергоатом») і пособнику-фактичному керівнику двох компаній — про підозру у розкраданні 12,3 млн гривень держпідприємства.

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

Зазначається, що їх дії осіб кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу. За даними слідства, начальник управління впродовж 2011-2012 років сприяв перемозі двох комерційних структур у торгах із закупівлі систем промислового кондиціонування, які проводила атомна електростанція. Обладнання було поставлене за завищеними цінами, внаслідок чого державі було завдано збитків в розмірі понад 12,3 млн гривень.

В НАБУ зазначили, що це вже другий виявлений факт корупції на ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»».  Перший стосувався завдання службовцями держпідприємства збитків у майже 28 млн гривень під час закупівлі електрощитового обладнання.

Справа за обвинуваченням 17 осіб розглядається у Вищому антикорупційному суді.

Таким чином, загальна сума збитків підприємству за двома епізодами становить майже 40 млн гривень.