Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві відкрили центр прилаштування безпритульних тварин «Щастя не має породи»

5 июля, 2021 17 :57

У Миколаєві відкрили інформаційно-консультаційний центр прилаштування безпритульних тварин «Щастя не має породи». Проект став можливим завдяки співпраці комунального підприємства «Центр захисту тварин» і ТОВ «Чотири лапи Україна».

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської пресслужби.

Головна мета центру — популяризація гуманного й відповідального ставлення до тварин. Також тут проконсультують, як обрати домашнього улюбленця, як доглядати за твариною та покажуть фото тих собак і котів, які перебувають у «Центрі захисту тварин».

Окрім того, тут можна чіпувати, вакцинувати та зареєструвати тварину. Адреса центру: вул. Нікольська, 78/2.

«У Європі це тренд — взяти тваринку з притулку. Ми сподіваємось, що цей центр допоможе прилаштувати більше тварин і в Миколаєві. Тут жителі міста можуть дізнатись дуже багато корисної інформації», — розповіла директорка ТОВ “Чотири лапи Україна” Олександра Лісчишина.

За словами директора «Центру захисту тварин» Віктора Лінника, комунальне підприємство вже багато років співпрацює із зоозахисними організаціями. Це дає хороші результати.

“Відкриття такого центру сприятиме зменшенню безпритульних тварин на вулицях міста”, — вважає Віктор Лінник.

Минулого року в Миколаєві затвердили програму поводження з безпритульними тваринами. Заступник міського голови, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв вважає, що «Центру захисту тварин» за цей час показав гарні результати.

“Це і збільшення кількості стерилізованих тварин, і збільшення кількості адопції. Ми покращуємо ці показники завдяки співпраці з ТОВ “Чотири лапи Україна”, — розповів Сергій Коренєв.

На захід завітали і представники зоозахисної організації “Фенікс”. Вони відзначили, що Миколаїв стає добрішим до безпритульних тварин.

Раніше повідомлялося, що з початку 2021 року КП «Центр захисту тварин» піддав евтаназії рівно 150 безпритульних тварин, які отримали травми, несумісні з життям або невиліковно хворіють.