Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Це просто відео в інтернеті»: депутат міськради Миколаєва про ролики активістів, які фіксують небезпечний шлам від МГЗ у лимані

5 июля, 2021 17 :49

Депутатка Миколаївської міської ради від партії «Слуга народу» та голова депутатської «екологічної» комісії Олена Нестеренко заявила, що не знає про проблему відходів й забруднення від «Миколаївського глиноземного заводу».

Про це Нестеренко сказала у коментарі журналісту MyCity.

Нагадаємо, нещодавно співробітники науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України проводили експертизу відходів с МГУ. Тоді там виявили небезпечні для людини та навколишнього середовища миш’як, кадмій, ртуть, свинець та інші отруйні речовини.

За словами депутатки, місто до екологічної ситуації навколо заводу не має жодного відношення, і про шлам депутатам ніхто не говорив.

 «Наскільки я пам’ятаю, там була нещодавно процедура оцінки впливу на довкілля, тобто це питання Державної екологічної інспекції, і нас цих питань не виникало, на комісію не виносили, до депутатського корпусу взагалі таких питань не було», — склаза депутат.

На питання журналіста про відео місцевих активістів, які зафіксували червоний отруйний шлам біля та в бузькому лимані, Нестеренко відповіла, що це просто відео. На її думку, відеоролик потрібно оформити документально.

«Це просто відео в інтернеті. Повинна бути офіційне якесь звернення, позиція офіційна. Нам просто на всі відео реагувати?», — запитала Нестеренко, додавши, що їй особисто ця проблема невідома.

Олена Нестеренко

Раніше повідомлялося, що миколаївські активісти занепокоєні можливим розширенням шламосховища МГЗ. Вони вважають, що це може призвести до екологічної катастрофи.

Фото на головній: скріншот з відео активіста Іллі Зелінського