Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Миколаївщині побудують найбільшу в Європі ферму з вирощування морської креветки

5 июля, 2021 15 :36

На березі Тилігульського лиману в Миколаївській області розпочали будівництво найбільшої ферми в Європі з вирощування морської креветки ваннамей.

Про це у соцмережі повідомив ініціатор проекту Любомир Гайдамака.

Господарство запроектовано по принципу повного циклу: сучасний комбікормовий цех потужністю 6000 тон екструдованого корму на рік, інкубаторій на 5 мільйонів личинок в місяць, товарне виробництво потужністю 500 тон на рік, переробка до 2000 тон на рік.

На черзі проектування інкубатору морських видів риби (лаврак, дорадо, барамунді, групки та інші), мальковий цех, товарне вирощування до 1000 тон у першій черзі.

«На жаль, труднощів дуже багато. Не встигли почати, як приїхали «щипачі» з місцевих контролюючих органів, котрі приїхали перевірити факти за заявою «фізичної особи з Одеської області Біляївського району». Але наша юридична служба добре знає яким чином цих покидьків та посіпак ставити на місце.  Добре, що керівництво місцевої громади Валерій Хоміцький , Лилия Машуренко , депутат обласної ради Володимир Погадаєв та багато інших людей всіляко сприяють становленню нашої справи», — розповів Любомир Гайдамака.

Також він звернувся до голови Миколаївської облради Ганни Замазєєвої та очільника Миколаївської ОДА Віталія Кіма із проханням узяти під особистий контроль будівництво креветочної ферми. Адже це господарство, за словами ініціаторів проекту, є унікальним явищем для розвитку сучасної аквакультури та одним із найважливіших етапів в сучасній історії.

Раніше повідомлялося, що в Рибаківці браконьєри виловили понад 2 тис. екземплярів креветки. 

Крім цього, неподалік села Чорноморка Очаківського району правоохоронці викрили браконьєра, який незаконно наловив 10 кілограмів Чорноморської креветки.