Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Співробітникам ДП «Степове» обіцяють виплатити 3 млн гривень боргів по зарплаті до кінця місяця

5 июля, 2021 16 :49

Перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Георгій Решетілов у понеділок, 5 липня, зустрівся з в.о. директора ДП «Племрепродуктор «Степове» Олександром Совою. Керівник підприємства запевнив, що борг по зарплаті перед працівниками буде погашено до кінця липня.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Наразі підприємство «Степове» заборгувало працівникам 3 млн гривень. Якщо не буде форс-мажору, до зарплату виплатять до кінця липня.

«Ми постійно тримаємо на контролі перебіг подій на ДП «Племрепродуктор «Степове». Обговорили сьогодні чіткий план погашення заборгованості. Попри складну торішню ситуацію Олександр Сова запевнив, що за відсутності форс-мажорних обставин, вже до кінця липня розрахується із боргами перед працівниками», — наголосив Георгій Решетілов.

За словами Олександра Сови, сьогодні у господарстві тривають жнива. Пристрасті поволі вщухли, а їм на зміну прийшла тенденція сталого розвитку, а відтак вчасного розрахунку з робітниками.

Не менш важливий момент, на якому зупинялися в ході діалогу Георгій Решетілов та Олександр Сова, стосувався розпаювання земель державних сільськогосподарських підприємств.

«Люди повинні отримати землю. Але це стане можливим виключно після прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю). І я переконаний, що у разі ухвалення Закону України № 3012-2 у другому читанні та набуття його чинності, підприємство сприятиме розпаюванню»», — акцентував Георгій Решетілов.

В свою чергу Олександр Сова дав зрозуміти, що у разі ухвалення відповідного Закону більшістю у Верховній Раді, всіляко сприятиме його реалізації та розпаюванню земель ДП «Племрепродуктор «Степове»».

На цей час розпаювання земель державних сільськогосподарських підприємств не врегульовано на законодавчому рівні.

На підприємстві проблеми із коштами систематичні. Люди вимушені перекривати мости або дороги, щоб на них звернули увагу. Окрім того, жителі Степового вимагають, щоб їм віддали земельні ділянки (паї), як цього вимагає закон.

Окрім цього повідомлялося, що «Племрепродуктор «Степове» планують у 2021 році віддати на державну програму малої приватизації.