Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Минулого тижня патрулі Нацгвардії викрили майже 40 правопорушників

6 июля, 2021 10 :13

Нацгвардійці військової частини 3039 протягом минулого тижня виконували завдання у складі піших та автомобільних патрулів з охорони громадського порядку в 3-ох районах міста Миколаєва та курортній зоні с. Коблево.

Про це повідомляє пресслужба військової частини.

Військовими нарядами було виявлено та передано працівникам Національної поліції 34 особи за адміністративні правопорушення та 5 осіб за підозрою у вчиненні злочинів:

  • одну особу за статтею 185 (крадіжка);
  • чотири особи за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту);

Повернуто майна на суму 3000 грн, вилучено наркотичних речовин — 8,5 гр.

Так, 2 липня під час патрулювання Заводського району Миколаєва, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянина, який прискорив ходу та виглядав знервовано коли побачив гвардійців. Під час поверхневого огляду у чоловіка було виявлено згорток з кристалічною речовиною ймовірно наркотичного походження. На місце була викликана слідчо-оперативна група. Чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.