Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На тлі поширення штаму «Дельта» ефективність COVID-вакцини Pfizer знизилася зі 95% до 64%, — МОЗ Ізраїлю

6 июля, 2021 11 :43

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомляє, що починаючи з 6 червня, паралельно з поширенням в країні штаму коронавірусу «Дельта», спостерігається зниження ефективності вакцини Pfizer до 64%.

Про це пише Укрінформ з посиланням на Reuters.

Водночас, згідно з даними МОЗ, ефективність вакцини проти тяжкого перебігу хвороби, що призводить до госпіталізації, залишається на рівні 93%.

У компанії поки що не прокоментували цю заяву.

«Раніше прем’єр-міністр країни Нафталі Беннет розпорядився провести два медичні дослідження, що стосуються щеплень. Перше буде проведено серед пацієнтів, які пройшли вакцинацію, але в подальшому заразилися на коронавірус, з урахуванням різних факторів (віку, фонових захворювань, дати вакцинації тощо). Дослідження проведуть для вивчення ефективності вакцини і швидкості ослаблення її дії у людей різних вікових груп і з різними фоновими захворюваннями», — пише видання.

Друге дослідження серологічне, спрямоване на вивчення зміни з часом у вакцинованих клітинного імунітету.

Нагадаємо, за останню добу в Україні від COVID-19 одужали понад тисячу осіб.