Безкоштовна вакцинація і консультація: організатори детально розповіли, чим займатиметься нещодавно відкритий у Миколаєві ІКЦ

6 июля, 2021 14 :41

Працівники комунального підприємства «Центр захисту тварин» Миколаєва розповіли, які плюси для містян принесе нещодавно відкритий інформаційно-консультаційний центр «Щастя не має породи» по вулиці Нікольська, 78/2.

Як відомо, ІКЦ є спільним проектом КП ММР «Центр захисту тварин», ТОВ «Чотири лапи Україна» та зоозахисної громадської організації «Фенікс».

Основна мета даного проекту — збільшення кількості прилаштованих безпритульних тварин у місті Миколаєві, популяризація гуманного та відповідального ставлення до тварин.

«У Центрі ви зможете дізнатися необхідну інформацію про особливості прилаштування та утримання безпритульної собаки чи кота, правила утримання домашніх тварин у місті Миколаєві, отримати необхідну та цікаву друковану продукцію та іншу інформацію з даної тематики», — розповідають організатори центру.

Окрім цього, в ІКЦ можна побачити тварин, які перебувають на КП ММР «Центр захисту тварин», обрати собі та стати майбутнім власником тваринки.

Більше того, планується, що один день на тиждень проводитимуть безкоштовну вакцинацію та реєстрацію (чіпування) домашніх тварин, про що буде анонсовано заздалегідь на сторінці підприємства.

Про графік роботи та додаткові контакти обіцяють повідомити згодом.