У Миколаєві жінка жалілась, що її дитині не дозволяють ходити до садочку в локдаун: директорка й інші батьки заявляють, що вона постійно конфліктувала

6 июля, 2021 17 :18

Жінка, яка жалілася на директорку дитячого садку №127 у Миколаєві, вказуючи, що та відмовляється приймати її дитину під час локдауну, забрала сина з дитсадка. За словами інших батьків та співробітників садочку, у жінки часто виникали проблеми з керівництвом.

Про це стало відомо під час виїзного засідання депутатів з комісії освіти й гуманітарних питань на територію дитсадка, повідомляє кореспондент MyCity.

Мова йде Катерину Меньшову. Раніше вона приходила на комісію й обурювалась діями директорки садочку «Дібровонька» Світлани Крупенкової. Жінка жалілася, що сама виховує дитину і працює у ломбарді. Та під час локдауну її дитину відмовилась приймати директорка, хоча мама запевняла, що отримала дозвіл від управління освіти міста.

Сьогодні на комісії ні Меньшової, ні ще однієї жінки, яка також жалілась на керівництво садка не було, хоча організатори комісії запевняють, що запрошували іншу сторону. Також стало відомо, що жінки забрали своїх дітей з дитсадку №127 і ті більше його не відвідують.

Присутні на комісії батьки всіляко підтримують дирекцію садка, заявляючи, що у Меньшової виникали постійні скандали зі всіма: батьками, вихователями тощо.

 «У неї не вийшло з батьками, тому перейшла на інші дії. Вона намагалась «струїти» всіх», — сказав один з батьків.

Також батьки вважають, що робота у ломбарді не дозволяла Меньшовій водити дитину до дитсадка під час локдауну, адже це могли робити лише батьки, які працюють у так званій «критичній інфраструктурі»: медзакладах, фінансових установах тощо.

Свою версію подій також розповіла директорка Крупенкова:

«Все, що було сказано на комісії, жодного слова правди там не було. Це якісь, не знаю, особисті амбіції чи образи. […] З цією матусею (Меньшовою – прим. кор.) у нас непорозуміння були з самого початку, коли вони привели свою дитинку. Вона дуже психічно нестримана людина і емоційна. Був випадок, коли вона вкусила свою дитинку за щічку. Ми почали розслідування стосовно цього й вона сказала, що не змогла втриматись, бо він її не слухав».

Також директорка запевняє, що пішла на зустріч Меньшовій і таки дозволила відвідувати її дитині садок у ті дні, коли мама працює, але і це її не задовольнило.

Крупенкова не один раз повторила, що «доклала максимум зусиль» для припинення конфлікту. Коментуючи відео, на якому вона називала Меньшову «сволотою», Крупенкова розповіла, що до того мама напала на неї і била її ногами.

Відео: «Преступности. Нет»

Окремо завгосп дитсадка розповіла, що також мала конфлікт з Меньшовою і та нібито плюнула працівниці садка в обличчя.

Як запевняють у садочку, з іншими батьками таких конфліктів не було.

Вислухавши сторону конфлікту, комісія рекомендувала керівництву розробити правила поводження у подібних конфліктних ситуаціях. Також депутати наполягають, щоб у дитсадку працював психолог. Проте, через низьку ставку заробітної платні, його знати не можуть, — відповіла Крупенкова.

Нагадаємо також, що кухарі дитячого садочку «Світлячок», що у мікрорайоні Варварівка, зверталися до міської влади із проханням оновити харчоблок. До прикладу, люди вимушені працювати із кухонною плитою, дата виготовлення якої – 1967 рік.

Пізніше у міській раді заявили, що замінять плиту, а також визнали, що один дошкільний навчальний заклад для окремого мікрорайону – недостатньо.