У Мінсоцполітики оприлюднили середній розмір субсидії за травень-червень

6 июля, 2021 14 :36

Найближчим часом громадяни отримають належні їм суми житлової субсидії за травень-червень поточного року у повному обсязі. Середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 290 гривень на домогосподарство в місяць.

Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Зазначається, що сума встановлена, враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення.

«Звертаємо увагу, що на опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду», — додали в міністерстві.

Також в Мінсоцполітики нагадали, що відповідно до прийнятого урядом рішення перепризначення субсидії на наступний рік тим домогосподарствам, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, здійснюється автоматично (без звернення громадян) з урахуванням даних Мінфіну за результатами верифікації даних на відповідність умовам надання субсидії.

Виключення становить близько 15% одержувачів, яким для отримання субсидії на наступний період необхідно подати новий пакет документів, зокрема це домогосподарства, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Раніше ми розповідали про те, як з 1 травня змінився порядок оформлення субсидій та хто може їх не отримати. 

Також повідомлялося, що верифікація субсидій в Україні триватиме.