Миколаївський фехтувальник на візку Дмитро Сероженко став чемпіоном світу

6 июля, 2021 14 :39

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках виборола у перший день чемпіонату світу з фехтування на візках серед спортсменів категорії С та шабельних команд 2 золоті нагороди. Змагання розпочались 6 липня у Варшаві.  В змаганнях беруть участь 12 країн. Україну представляють 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Обидва «золота» Україна завоювала у фінальних поєдинках з представниками Росії, яка на цих змаганнях, згідно санкцій, виступають без ідентифікації своєї країни, під нейтральним прапором.

Про це повідомили в пресслужбі Національного комітету спорту інвалідів України.

Чемпіоном світу у фехтуванні з шаблі став миколаєвець Дмитро Сероженко в складі збірної команди України: Андрій Демчук (кат. А), Манько Артем (кат. А) та Дацко Антон (кат.В).

Сергій Шавкун став першим в індивідуальних змаганнях у шпазі категорії С.

Завтра в бій вступають жіноча команда шаблісток, Сергій Шавкун кат. С в рапірі, а також в категорії С в рапірі стартує Шептицький Сергій, — йдеться у повідомленні.