Южно-Українська АЕС передала військовим відремонтовану техніку

7 июля, 2021 19 :54

Волонтери автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української АЕС відремонтували і передали українським військовим три одиниці техніки.

Про це повідомляє пресслужба Южно-Української АЕС.

На церемонії передачі, окрім автотранспортників, були присутніми т.в.о. генерального директора ВП ЮУАЕС Ігор Полович, голова профспілкового комітету підприємства Сергій Снітков і представники військових підрозділів ЗСУ і НГУ.

Минулого тижня, 1 липня, на території автотранспортного господарства новенькою фарбою виблискувала військова техніка: УАЗ-452 «швидка допомога», ГАЗ-66 і БТР-70. Буквально за годину ці транспортні засоби своїм ходом поїхали відповідно до 40-ї окремої артилерійської бригади (м. Первомайськ, Миколаївська область), до 79-ої окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр) (м. Миколаїв) і до в/ч 3044 Національної Гвардії України, яка охороняє Южно-Українську АЕС.

Директор АТГ Петро Форостяний зазначає:

«Усю цю техніку притягнули до нас у досить непривабливому стані. Наприклад, чи зможемо ми поставити на колеса автомобіль УАЗ, спочатку складно було сказати, бо це був практично металобрухт. Для ГАЗ-66 наші майстри замінили гальмівну систему, коробку передач, двигун, вузли і агрегати, електросистему нову поставили, пофарбували. У БТР ремонтували гальмівну систему, електрообладнання, двигуни. Але ми не розслабляємось, бо на черзі – пожежна машина ЗІЛ-131 і БТР для 79-ї ОДШБр», — зазначив директор АТГ Петро Форостяний.

За його словами, на ремонт цих трьох транспортних засобів пішло більше як 165 тис. грн.

Починаючи з 2014 року, южно-українські волонтери-автотранспортники відремонтували і передали до підрозділів ЗСУ і НГУ, крім вузлів і агрегатів, близько 170 одиниць військової техніки. Т.в.о. генерального директора ВП «Южно-Українська АЕС» Ігор Полович у своєму виступі подякував южно-українським автотранспортникам за віддану працю і зазначив, що співробітникам ЮАЕС усе під силу.

«Як показує історія нашої держави, в скрутні часи нація об’єднується. Показовим прикладом є підтримка нашим підприємством, свідомими людьми, українцями армії. Це є прояв людяності і відповідальності. Озвучені цифри з кількості відремонтованої техніки говорять про те, що нашому персоналу все під силу, головне – ціль і бажання. Так тримати!», — додав він.

Автотранспортники вже восьмий рік поспіль допомагають українській армії. Вони ремонтують техніку для наших захисників у свій вільний від основної роботи час і навіть під час відпусток. Військові щиро подякували і вручили атомникам військові відзнаки.

«Я вручаю волонтерам відзнаки нашої бригади, — каже заступник командира 79-ї ОДШБр Ярослав Калашник. — Хочу зауважити, що цієї відзнаки удостоюється навіть не кожен військовий з числа особового складу, а лише той, хто зробив справжній внесок у підтримання бойової готовності та боєздатності бригади. Дякуємо, що ви разом з нами».

Крім відремонтованої військової техніки, волонтери-атомники — працівники автотранспортного господарства — у різний час передавали військовим, які виконують бойові завдання у зоні ООС, бронежилети, квадрокоптери, обмундирування, продукти та ін. Найпотужніша підтримка у вигляді благодійних внесків завжди надходила від колективу АТГ, профспілкового комітету Южно-Української АЕС і Атомпрофспілки.

Раніше повідомлялося, що волонтер з Миколаєва втілила в життя мрію загиблого військового і завоювала всі нагороди «Гонки націй».