У Миколаївській ОДА створили робочу групу, члени якої мають оцінити роботу директора аеропорту Барни

6 июля, 2021 18 :03

На сайті Миколаївської ОДА опублікували розпорядження про створення спеціальної робочої групи, яка має перевірити, як керівництво «Миколаївського міжнародного аеропорту» дотримується Конституції України та інших законів України. Зокрема, перевірятимуть роботу директора підприємства Федора Барни.

Про це пише MyCity.

Розпорядження про створення комісії підписав перший заступник голови ОДА Георгій Решетілов.

«1. Створити робочу групу для проведення перевірки стану додержання Конституції України та законів України, інших актів законодавства Комунальним підприємством «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради» (далі – робоча група) у складі згідно з додатком. 2. Робочій групі у строк до 20 липня 2021 року провести перевірку стану додержання Конституції України та законів України, інших актів законодавства Комунальним підприємством «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради», в тому числі в частині додержання генеральним директором цього підприємства Барною Ф.П. умов укладеного з ним контракту за період з 16 травня 2019 року по 30 червня 2021 року», — йдеться у розпорядженні.

Перевірятиме роботу Барни робоча група з шести чиновників на чолі з в. о. начальника управління інфраструктури ОДА Сергієм Сікорським.

Контроль за виконанням перевірки поклали на іншого заступника голови ОДА – Ігоря Кузьміна.

Нагадаємо, на останній сесії обласної ради депутати Миколаївської обласної ради більшістю голосів ухвалили рішення, яким закликають облдержадміністрацію звільнити гендиректора «Миколаївського міжнародного аеропорту» Федора Барну. Також депутати вважають його роботу незадовільною і просять визнати це ОДА.