На Миколаївщині викрили фуру, в якій намагалися перевезти контрабанди на суму понад 100 тис. гривень

7 июля, 2021 14 :12

На Миколаївщині співробітники ДФС обшукали контейнер на виїзді з митних постів Чорноморської митниці та виявили в ньому китайську контрабанду.

Про це повідомляє пресслужба Державної фіскальної служби на Миколаївщині.

Так, безпосередньо на виїзді з зони митного контролю одного з митних постів Чорноморської митниці ДМС, митники зупинили вантажівку з контейнером, в якому знаходився імпортований товар, що пройшов митне оформлення та направлявся до підприємства – імпортера у Херсон.

Під час огляду контейнеру правоохоронці виявили незадекларований товар китайського виробництва, загальною вагою понад одну тонну  та  вартістю – 106 000 гривень. Товар вони вилучили та склали на перевізника протокол за ст.472 Митного кодексу України (порушення митних правил).

Таким чином, податкова служба попередила спробу недостовірного митного оформлення товару та ухилення від сплати митних платежів до бюджету на суму близько 30 000 гривень.

У ДФС зазначають, що недекларування товарів (ст.472 Митного кодексу України), тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України,- тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Раніше повідомлялося, що до Миколаєва намагалися завезти 13 тон контрабанди під виглядом цементу. Серед виявленого вантажу вони знайшли майже 8 тисяч флаконів наркомістких лікарських засобів.