Начальниця міського управління спорту Бондаренко звинуватила власну заступницю Манзюк у бездіяльності й відмові звільнитись

7 июля, 2021 16 :48

Нещодавно призначена очільниця міського управління фізичної культури та спорту Ірина Бондаренко поскаржилась на власну заступницю – Наталю Манзюк. За її словами, остання відмовляється писати заяву на звільнення, але й на роботу не ходить.

Про це Бондаренко сказала на засіданні депутатської комісії з питань законності й гласності, передає кореспондент MyCity.

«Я пропрацювала місяць із замом нашого управління. Не раз стикалася з її поведінкою. Те, що прописано в її посадових інструкціях, вона не виконує і порушує кожного дня. На прохання написати заяву й покинути управління у зв’язку з різними ситуаціями, було сказано: «Я нічого писати не буду, просто буду відсутня». Просто брала і йшла з управління без будь-якої заяви», — сказала Бондаренко.

Нагадаємо, Бондаренко стала начальницею управління в кінці березня. До того обов’язки керівника виконувала саме Манзюк. Та у середині березня в мережі з’явилось аудіо, на якому жінка, голос якої схожий на голос Манзюк, вимагає від працівниці управління звільнитись, або на неї напишуть заяву до поліції.

Зазначимо, що на сайті міськради Манзюк досі вказана, як заступниця управління.

Для довідки: Ірина Бондаренко — заслужений тренер України з кікбоксингу, власниця громадської організації «Федерація черлідинг груп підтримки спортивних команд в Миколаївській області», екс-кандидат в депутати Миколаївської міськради від «Пропозиції».