В Южноукраїнську поліція опертивно розшукала двох підлітків, які зникли вночі

7 июля, 2021 18 :11

У Южноукраїнську поліцейські оперативно розшукали двох неповнолітніх втікачів, які зникли вночі, 7 липня.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Вночі 7 липня до поліції Южноукраїнська надійшло два повідомлення про зникнення підлітків.

На розшук безвісти зниклих негайно був орієнтований особовий склад відділення поліції №3 Вознесенського районного управління поліції: слідчо-оперативна група, інспектор ювенальної превенції, оперативники карного розшуку та наряди сектору реагування патрульної поліції.

Правоохоронці перевірили та встановили коло знайомих підлітків, родичів та місця, де б вони могли перебувати. Протягом ночі поліцейські відпрацювали більше 20-ти адрес і встановили місцезнаходження підлітків.

15-річна дівчина перебувала за місцем проживання її хлопця, в смт. Костянтинівка. Своїм вчинком вона виявляє небажання проживати з матір’ю.

13-річний хлопець знаходився у свого знайомого в Южноукраїнську, де залишився на ніч, образившись на свого дідуся та не попередивши рідних.

За час відсутності кримінальних чи адміністративних правопорушень відносно неповнолітніх вчинено не було.

Южноукраїнські правоохоронці притягнули до відповідальності їхніх батьків та в обох випадках склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Поліція звертається до громадян та зазначає, якщо зникла дитина, не треба марнувати час, вдаючись до самостійних пошуків, адже, зазвичай, вони не призводять до позитивних результатів та дитина може потрапити у біду. Слід негайно телефонувати «102».

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві розшукали 4-річного хлопчика, який гуляв в центрі Миколаєва із бабусею та загубився.