Амбулаторіям на Миколаївщині передали 10 нових служебних авто

8 июля, 2021 19 :40

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва разом із заступником голови ОДА Георгієм Решетіловим та народним депутатом Олександром Пасічним вручили 10 службових автомобілів медикам.

Про це повідомила голова облради на своїй сторінці в соцмережі.

Десять нових автомобілів «Renault Duster» передали амбулаторіям загальної практики – сімейної медицини області. Ці авто повинні підвищити якість, оперативність та доступність медичного обслуговування населення  у сільській місцевості.

Транспортні засоби закуплені за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток сільської медицини.

«Хочу наголосити, що це лише перший крок, аби зробити медицину якісною та доступною. Наступний крок — ремонт доріг, аби ці автомобілі могли з легкістю дістатися до кожної домівки в області. Вітаю кожну територіальну громаду з цією приємною новиною! Нехай нові автівки працюють на благо жителів Миколаївщини», — додала Ганна Замазєєва.

Нові автівки будуть обслуговувати потреби жителів селищних та сільських тергромад, зокрема: Бузької, Прибужанівської, Галицинівської, Березнегуватської, Врадіївської, Мостівської, Кам’яномостівської, Костянтинівської.

Раніше повідомлялося, що обласним бригадам швидкої допомоги передали шість сучасних авто.