Господарський суд вимагає повернути навчальному закладу на Миколаївщині майже 150 га землі

9 июля, 2021 09 :12

Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження стосовно визнання недійсним договору про спільну діяльність та використання 149 га землі вартістю 4,8 млн грн, укладеного між Надбузьким професійним аграрним ліцеєм і фермерським господарством, та повернення земель навчальному закладу.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що зазначені землі були передані в постійне користування навчальному закладу для дослідних і навчальних цілей. Надалі навчальний заклад земельну ділянку на підставі договору про спільну діяльність передав місцевому фермерському господарству для обробки та вирощування сільськогосподарської продукції.

Проте, правоохоронці вважають, що цей договір було укладено з метою приховати інший правочин – заключення договору оренди землі, оскільки земельну ділянку фактично передано у користування для здійснення підприємницької діяльності фермерському господарству на підставі удаваного договору суборенди землі та з порушенням вимог до їх цільового використання.

З метою усунення порушень окружною прокуратурою до Господарського суду Миколаївської області подано відповідну позовну заяву.